پایان نامه

اکسپت و چاپ مقاله در ژورنال های علمی پژوهشی داخلی

اکسپت و چاپ مقاله در ژورنال های علمی پژوهشی داخلی

اکسپت و چاپ مقاله در ژورنال های علمی پژوهشی داخلی

یکی از الزامات دفاع از تز دکتری، داشتن یک مقاله چاپ شده در نشریات علمی پژوهش داخلی می باشد.

امروزه بسیاری از دانشجویان اقدام به چاپ مقاله در مجلات معتبر می کنند. دلیل آن نیز تاثیر مهمی است که داشتن مقاله در موفقیت های کاری و تحصیلی فرد خواهد داشت. مقاله می تواند در موفقیت در مصاحبه دکتری و همچنین افزایش شانس پذیرش گرفتن از دانشگاه های خارجی کمک کند. همچنین در استخدامی های آینده شما داشتن مقاله می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد. با این حساب داشتن مقاله بسیار مهم می شود. اما برای داشتن یک مقاله باید ابتدا بتوانید آن را به صورت اصولی ودرست بنویسید که این خود نیازمند آشنایی با نحوه نگارش مقاله است. همچنین باید بتوانید یک مجله خوب انتخاب کنید. زیرا گام مهم در چاپ مقاله گزینش مجله ای کارا و مناسب است. در نهایت باید مراحل ارسال مقاله و روش پیگیری های لازم را برای چاپ آن بدانید. امروزه بسیاری از دانشجویان ایرانی به دلیل دانش کمی که در این زمینه دارند همواره نگران نوشتن و چاپ مقاله هستند.در ادامه می خواهیم در مورد اکسپت و چاپ مقاله در نشریات علمی پژوهشی داخلی صحبت کنیم.

مجله علمی پژوهشی چیست؟

اهمیت مجله ای که مقاله در آن به چاپ می رسد بر کسی پوشیده نیست، زیرا ارزش علمی مقاله را تا حدود زیادی ژورنال آن تعیین می کند. به این دلیل است که مجله باید با دقت انتخاب شود. مجلات گوناگونی در سطح ایران و دنیا وجود دارند که به چاپ مقاله علمی مشغول هستند. امروزه شاهد آن هستیم که نشریات علمی پژوهشی داخلی نیز در این زمینه خوب عمل کرده اند و می توان برای چاپ مقاله در این گونه مجلات اقدام نمود. مجلات متعدد دانشگاهی و غیر دانشگاهی داخلی وجود دارند که در زمینه علمی و دانشگاهی فعالیت می کنند و در ایران از اعتبار خوبی برخودار هستند. مجلات علمی پژوهشی، به ژورنال هایی اطلاق می شود که مقالات آن ها دارای ایده نوینی می باشد و یافته های علم را بسط و گسترش می دهد. این مجلات معمولا مخاطبان متخصص و دانشگاهی دارند و مقالات چاپ شده در آن ها از اعتبار بالاتری برخوردار است. از طرفی چاپ مقاله در این مجلات بسیار سخت است. چون داوران این مجلات فیلترهای سختی را برای گزینش مقالات دارند.

مقاله علمی پژوهشی چیست؟

این نوع از مقالات پژوهش با نتایجی نوین و تازه هستند که باعث می شوند تا مرزهای علمی و دانش باز شده و فراختر  گردد. معمولا این نوع از مقالات یافته هایی نو را ارایه می دهند و در انجام آن ها از خلاقیت محقق استفاده شده است. مخاطبین این نوع از مقالات متخصصین هستند.  این مقالات از اسلوب و قاعده خاصی در شکل نوشتار خود پیروی می کنند که شامل عنوان، چکیده، مقدمه، روش تحقیق، بحث و نتیجه گیری و در نهایت منابع و مآخذ می گردد. هر کدام از این قسمت ها باید با اسلوب و قوانین خودش تکمیل گردند. ممکن است که زمان داوری و چاپ این نوع از مقالات زیاد باشد. به همین دلیل است که آشنایی کامل با شیوه نگارش این نوع از مقالات می تواند در موفقیت برای چاپ مقاله کمک بزرگی کند.

اکسپت و چاپ مقاله در نشریات علمی پژوهشی داخلی در موسسه طلای کاغذی

موسسه طلای کاغذی تمامی مراحل چاپ مقاله که شامل انتخاب مجله، ارسال آن تا مرحله چاپ شدن مقالات شما می باشد را به عهده می گیرد. ما متعهد می شویم که مجلاتی که برای شما انتخاب می شوند همگی دارای اعتبار بالای علمی و مناسب با مقاله شما خواهند بود. از طرف دیگر تضمین می دهیم که روند چاپ و اکسپت مقاله را به صورتی منظم و بر طبق زمانبندی مشخص انجام دهیم و در صورت درخواست متقاضی کلیه اقدامات انجام شده و مکاتبات در اختیار وی قرار گیرد.موسسه طلای کاغذی با تجربه بالایی که دارد می تواند به شما در مسیر اکسپت و چاپ مقاله در نشریات علمی پژوهشی داخلی کمک کند و به شما اطمینان می دهیم که در پایان همکاری با موفقیت اکسپت و چاپ مقاله در نشریات علمی پژوهشی داخلی شما انجام می گیرد.

هزینه دریافتی موسسه برای تمامی مراحل ارسال مقالات ، پیگیری روند اکسپت آن ها تا به چاپ رسیدن مقاله بر حسب نوع مجله انتخابی معمولا از 550.000 تومان تا 2.000.000 تومان متغیر می باشند. همچنین زمان داوری مجلات نیز بین 1 هفته تا 4 ماه متغیر است. بسته به نوع مجله انتخابی در زمان سفارش، هزینه ها و زمان بندیهای آنها نیز بطور دقیق و کامل برای فرهیختگان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *