به پژوهشگاه علمی خوش آمدید. welcome logo-samandehi

پرسشنامه اتوماسیون اداری- Office Automation

0

 اتوماسیون اداری یا Office Automation عبارت است از متصل کردن اطلاعات کامپیوترهای موجود در یک سازمان به کمک شبکه و با استفاده از یک برنامه نرم افزاری مشترک، تا انتقال اطلاعات، آمار ها، نامه ها و مکاتبات و نیز دستورالعمل ها به صورت کاملا یکپارچه و آسان انجام پذیرد.

حذف کاغذ از امور بایگانی و دفتری، رفع محدودیت فضا جهت بایگانی پرونده ها و ابزار آن مانند زونکن و پوشه، کاهش خطرات و مشکلات محیطی و آتش سوزی، افزایش ضریب امنیت در نگهداری از اطلاعات و پشتیبانی از امور اداری از عمده ترین ویژگی های به کارگیری اتوماسیون اداری است. پرسشنامه اتوماسیون اداری،توسط نیما رنجی جیفرودی (1388) طراحی شده است. این مقیاس دارای 10 گویه می‌باشد و با یک مقیاس لیکرت پنج‌درجه‌ای (کاملاً مخالفم تا کاملاً موافقم) که هر ماده دارای ارزشی بین 1 تا 5 است و با سؤالاتی مانند: (به نظر من، فعالیت‌ها و فرایندهای کاری و شغلی این سازمان (مدرسه) در اتوماسیون اداری برنامه‌ریزی و طراحی‌شده است.) اتوماسیون اداری را می¬سنجد. به همراه 3مقاله مرتبط رایگان این پرسشنامه دارای روایی و پایایی و روش نمره گذاری است و در قالب نرم افزار ورد نوشته شده و قابل ویرایش است
50,000 ریال – خرید

 

 

انجام تحلیل آماری با نرم افزارهای  SPSS  – AMOS – PLS – و نرم افزار کیفی Maxquda 

 

 

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

برای دسترسی به مطالب جالب در مورد موفقیت در زندگی و کسب و کار روش تحقیق، SPSS، انواع پرسشنامه و همچنین آگاهی از به روز شدن سایت در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

کانال تلگرام

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.