به پژوهشگاه علمی خوش آمدید. welcome logo-samandehi

پرسشنامه استاندارد

1

” بازدید کننده گرامی، ضمن تشکر از بازدید شما، به عرض می رساند که  این سایت دارای مجوز لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اینماد و نماد الگوی طلایی می باشد ( می توانید لگوی آن ها را از بالای صفحه مشاهده و بررسی نمایید)  و با خیال راحت می توانید از آن خرید نمایید.

محققان و بازدید کنندگان عزیز لطفاً به موارد ذیل توجه فرمایید:

یکی از مشکلات دانشجویان و پژوهشگران  علوم انسانی استفاده از  ابزار استاندارد می باشد. معمولاً آن ها بعد از جستجوی فراوان ابزار مورد نظر را پیدا می کنند و گاهاً هزینه ی زیادی را متحمل می شوند اما در آخر متوجه می شوند که  ابزار آن ها استاندارد نیست  ( روایی و پایایی آن مشخص  نیست)  و  همچنین اغلب روش نمره دهی آن معلوم نشده است و ابعاد آن نیز تفکیک نشده است و منبع آن  مشخص نیست. بنابراین وقت و هزینه ی آن ها هدر  رفته و در انجام پژوهش با مشکلات فراوانی روبرو می شوند. ما در این سایت سعی کرده ایم باتهیه و آماده کردن ابزارهای استاندارد ( دارای روایی و پایایی و نحوه ی نمره گذاری مشخص) این مشکلات را رفع کنیم.

نحوه سفارش و خرید:   محققین محترم  زیر هر محصول   کلیدی وجود دارد که قیمت آن محصول  نوشته شده بعد از پرداخت خودلینک دانلود باز می شود و به صورت مستقیم می توانید فایل را دانلود فرمائید.  البته لینک دانلود به ایمیلتان هم ارسال می شود تا هر زمان که خواستید آن را دانلود نمائید.

برای خرید محصولاتی که فعلاً کلید پرداخت ندارند، یا اگر بعد از خرید محصولی نتوانستید آن را دانلود نمایید به  شماره همراه  09102194672 یا به آدرس  Abazizi1392@gmail.com  پیام  بفرستند، تا در اسرع وقت نحوه ی تهیه آن خدمتتان عرض شود.

توجه توجه: همه ی پرسشنامه ها استاندارد می باشند، یعنی دارای روایی و پایایی و روش نمره گذاری،  منبع کامل با فرمت APA هستند و با نرم افزار ورد ( WORD) نوشته شده و قابل ویرایش اند و هزینه آن ها  حتی کم تر از  تایپ صفحات می باشد!

گارانتی همه ی محصولات: در صورتی که محصولی را خرید نمودید و دارای یکی از مواردی که در بالا ذکر شد نبود با روش هایی که عرض شد با ما در تماس باشید تا اصلاح و یا پول تان در اسرع وقت برگشت داده شود.

  1. جهت پیدا کردن سریع پرسشنامه در خواستی می توانید به دو روش عمل کنید.

روش ۱-برای جستجوی در کل سایت از کلید جستجو در سمت چپ(روبرو)  استفاده نمایید.

روش ۲- وارد صفحات پرسشنامه ها شوید و در هر صفحه  کلید CTRL و f  را با هم کلیک کنید سپس قسمتی از نام پرسشنامه را بنویسید و کلید اینتر را کلیک کنید .بعد از مشاهده هر عنوان می توانید دوباره اینتر را کلیک کنید تا همه ی عناوین یافت شده را پیدا کنید(توجه: این روش فقط صفحه باز شده را جستجو می کند)

( اگر توضیحات بیشتراز آنچه که آمده  است، در خصوص هر یک از پرسشنامه ها خواستید، در بالای صفحه قسمت جستجو نام آن را جستجم کنید و توضیحات بیشتر را مشاهده فرمائید)

پرسشنامه های استاندارد در دو صفحه تهیه شده است، در زیر می توانید به هر یک از آن ها دسترسی پیدا کنید.لطفا جهت مشاهده پرسشنامه ها از هر دو صفحه بازدید نمایید.

صفحه 1 پرسشنامه های استاندارد

صفحه 2 پرسشنامه های استاندارد

1 نظر
  1. نصیب الله ذکی می گوید

    خدمات تان قابل قدر است،

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.