پایان نامه نویسی مقاله نویسی

خدمات چاپ مقالات در نشریات مختلف

خدمات چاپ مقالات در نشریات مختلف

خدمات چاپ مقالات در نشریات مختلف

در این مقاله ساعدنیوز می خواهد در مورد خدمات چاپ مقالات در نشریات مختلف صحبت کند.

مقاله نوشتن و چاپ آن در یک نشریه یا مجله معتبر از دغدغه های اصلی بسیاری از دانشجویان و فرهیختگان دانشگاهی شده است.

اینکه بتوانید مقاله ای چاپ شده در یک ژورنال داشته باشید می تواند به هر چه قوی تر شدن رزومه علمی و تحصیلی شما کمک کند.

پروسه به چاپ رسیدن مقالات در نشریه ها و مجلات مختلف می تواند متفاوت باشد و روندی زمان بر باشد.

خدمات چاپ مقاله

نشریات و ژورنال های مختلفی در سطح دنیا وجود دارند که به ارایه خدمات در زمینه چاپ مقالات علمی می پردازند و در این زمینه فعالیت می کنند. اینکه اعتبار علمی این مجلات به چه نحوی سنجیده می شود بستگی به نوع مجله و پایگاهی است که در آن ایندکس شده است. در کل چهار پایگاه معتبر وجود دارد که اقدام به نمایه کردن مجلات می کنند که می توان به آی اس آی، اسکوپوس، پابمد و آی اس سی اشاره نمود.

پرسشنامه استاندارد (دارای روایی، پایایی، روش نمره گذاری و منبع داخل و پایان متن )

مبانی نظری و پژوهشی

این پایگاه های استانداردها و معیارهای علمی مشخص و سطح بالایی را برای سنجش و پذیرش مجلات مد نظر قرار داده اند و مجلات و مقالات خود را به صورت دوره ای مورد بازبینی و سنجش قرار می دهند و اسامی مجلات مورد تایید را اعلام می کنند. مجلات و ژورنال هایی که در این پایگاه ها ایندکس و نمایه می شوند از اعتبار علمی در محیط آکادمیک و دانشگاه های سرتاسر دنیا به خصوص در ایران برخوردارند و مقالاتی که بتوانند در این گونه مجلات چاپ شوند ارزش علمی بالایی خواهند. داشت.

نشریات و مجلات علمی مختلف در نقش عرضه کننده محصولات علمی شما که همان مقالات و دست اوردهای علمی و تحقیقاتی شماست عمل می کنند. با این تعریف بزرگترین خدمت یک مجله ارایه و انتشار مقاله و اثر شما در مجامع و سطوح مختلف علمی و دانشگاهی دنیا می باشد. مجلات معمولا دارای وب سایت و همچنین مجلات چاپی هستند که در سطوح مختلف جامعه علمی قابل دسترس هستند و با ارایه و در اختیار قرار دادن مقاله شما باعث انتشار آن در دنیا و در دسترس قرار دادن آن برای عموم می شوند.

از طرفی دیگر با سنجش ها و سخت گیری های علمی و منطبق با استاندارد های علمی روز دنیا مجلات خود را از نظر علمی و جایگاه و اعتبار علمی بالا نگه می دارند که به طبع این موضوع باعث می شوند که مقالات چاپ شده در خود از جایگاه و اعتبار علمی خوب و بالایی برخوردار باشند. به عبارت دیگر می توان گفت حفظ و حراست از اعتبار و ارزش علمی اثر از دیگر خدماتی است که نشریات در اختیار قرار می دهند.

و در نهایت حفظ اصطلاح کپی رایت برای صاحب اثر از دیگر خدماتی است که از طریق نشریات در اختیار محققین قرار می گیرند. هنگامی که مقاله و تحقیق در مجله ای چاپ می گردد و نتایج آن در دنیا منتشر می شود تمامی حقوق این پژوهش برای مولفین و نویسندگان اثر در چاپ در این مجلات تثبیت می گردند.

برگرفته از: ساعد نیوز

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی ،تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile :  09143444846  واتساپ – تلگرام

Telegram: @abazizi4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *