پایان نامه نویسی مقاله نویسی

بهترین و آسان ترین روش برای دانلود رایگان مقالات خارجی (آموزش مرحله به مرحله)

  بهترین و آسان ترین روش برای دانلود رایگان مقالات خارجی (آموزش مرحله به مرحله)

بهترین و آسان ترین روش برای دانلود رایگان مقالات خارجی (آموزش مرحله به مرحله)

دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا نیاز به دسترسی به منابع علمی متعدد و دریافت مقالات پژوهشی دیگران دارند تا بتوانند پژوهش خود را با استناد آن‌ها به انجام برسانند. اما به دلیل تحریم‌های اخیر پژوهشگران با مشکلاتی مواجه شده‌اند. ما در این مطلب به معرفی بهترین روش برای دانلود رایگان مقالات خارجی پرداخته‌ایم.

نگارش مقاله

دانشجویان و پژوهشگران به دلایل مختلفی اعم از: داشتن رزومه تحصیلی قوی برای تحصیل در خارج از کشور، موفقیت در مصاحبه مقطع دکتری و … به دنبال نگارش مقاله و چاپ آن ها در مجلات معتبر داخلی و خارجی هستند. بدین منظور پژوهشگران احتیاج به منابع قوی و با کیفیت بالایی دارند تا با استناد به آن ها مقاله ای با بار علمی بالایی نگارش کنند. برای این کار دانشجویان می توانند با مراجعه به گوگل اسکالر و یا سایت دیگر مجلات معتبر با پرداخت مبلغی اقدام به دریافت فایل مقاله مورد نظر خود داشته باشند. اما یکی از مسائل مهم در این حوزه، تحریم های اخیر است که حتی بسیاری از دانشگاهها نیز در دسترسی به بانکهای اطلاعاتی خارجی با مشکل مواجه شده اند. علیرغم وجود سایت های مختلف داخلی و خارجی که با دریافت وجهی اندک، نقش رابط را به منظور دسترسی به مقالات ISI و علمی پژوهشی انگلیسی ایفا می کنند، چندین روش نیز برای دسترسی و دانلود رایگان و مستقیم به مقالات انگلیسی وجود دارد.

هر مقاله علمی یک ترکیبی عددی به نام DOI دارد. DOI کوتاه شده عبارت Digital Object Identifier است؛ که یک ترکیبی عددی است که به هر نوع منبع دیجیتالی اختصاص داده می شود و هر مقاله نیز یک کد مخصوص به خود دارد. تمامی مقالات مندرج در ژورنال هالی علمی و پایگاه های اطلاعاتی، DOI مخصوص به خود را دارند. برای اینکه شما بتوانید بدون پرداخت هزینه به این مقالات دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در وبسایت Google Schlor (گوگل اسکالر ) مقاله خود را جستجو کنید. سپس گوگل اسکالر با توجه به جستجوی شما، چندین پیشنهاد مقاله به شما می دهد و شما با انتخاب هر مقاله به وبسایت پایگاه اطلاعاتی که آن مقاله را دارد ارجاع داده می شوید. در آنجاست که شما می بایستی DOI مقاله مورد نظر را پیدا کرده و از طریق زیر نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

چگونه مقاله انگلیسی رایگان دانلود کنیم ؟

در قدم اول در یکی از سایت های جستجوی مقالات انگلیسی عنوان مورد نظر خود را تایپ کنید. www.sciencedirect.com یکی از سایت های جستجوی مقالات انگلیسی است.در این سایت می توانید عنوان مورد نظر را تایپ کنید تا لیستی از مقالاتی که با عنوان مد نظر شما همخوانی دارد، نمایان شود؛ همچنین با وارد کردن دیگر اطلاعات می توانید به صورت پیشرفته مقاله ای را جستجو نمایید.

ساینس دایرکت

بعد از وارد کردن عنوان مورد نظر، گزینه سرچ را بزنید؛ لیستی از مقالاتی که با عنوان مورد نظر شما همخوانی دارد، نمایان خواهد شد. بر روی مقاله مورد نظر کلیک کنید؛ از بالای صفحه لینک مقاله را کپی کنید.

ساینس دایرکت

اکنون شما کد DOI مقاله مورد نظر خود را در اختیار دارید و فقط کافی است به سایت های دانلود رایگان مقالات فارسی رفته و با انجام چند مرحله ساده مقاله مورد نظر خود را دریافت کنید. برای آشنایی کامل با این فرآیند همراه ما باشید.

وبسایت های خارجی دانلود رایگان مقالات انگلیسی

  • sci-hub.tw
  • Library Genesis
  • unpaywall
  • Directory of Open Access Journals
  • open access buttons
  • science open
  • core

در ادامه به آموزش کامل کار با هریک از این وب سایت ها می پردازیم:

1. دانلود رایگان مقاله از سایت sci-hub.tw

باید لینک را در کادر مورد نظر در سایت sci-hub.tw پیست (Paste) کنید.

sci--hub

دکمه open را بزنید تا مقاله برای شما باز شود. برای دانلود کردن مقاله، کافیست آیکون فلش رو به پایین را بزنید تا دانلود آغاز شود.

2. سایت دانلود رایگان مقاله انگلیسی Library Genesis

http://libgen.rs/ یکی دیگر از وب سایت هایی است که امکان دانلود رایگان مقالات انگلیسی را فراهم می کند. برای دانلود کردن مقالات انگلیسی از طریق این سایت، به به روش زیر عمل کنید:

Library Genesis

در قدم بعدی، بر روی اسم کتاب یا مقاله مورد نظر کلیک کنید ( همه صفحات موجود را ببینید)

Library Genesis

در مرحله بعد، مقاله یا کتاب مورد نظر را دانلود نمایید.

3. دسترسی رایگان به مقالات انگلیسی از طریق سایت unpaywall

یکی دیگر از وب سایت های کاربردی برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی، وبسایت unpaywall است. برای دانلود رایگان مقالات و مجلات انگلیسی از طریق این وب سایت، به روش زیر عمل نمایید:

ابتدا آدرس اینترنتی unpaywall.org/products/extension بروید و بر روی گزینه Add to chrome کلیک کنید.در مرحله بعد دوباره گزینه Add to chrome را بزنید.

unpaywall

صبر کنید تا افزونه نصب شود. این افزونه به صورت خودکار عمل می کند؛ هر زمان شما مقاله تحقیقاتی را در پایگاه داده Unpaywall مشاهده کردید، این افزونه نمایان خواهد شد.در چنین موقعیتی تمامی کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی دکمه سبز رنگ Unpaywall کلیک کنید تا مقاله برای شما به نمایش در بیاید. فعالیت این سایت کاملا قانونی است؛ در واقع Unpaywall با هزاران سیستم کتابخانه و دیگر پایگاه های داده همگام سازی شده و روشی سریع برای جستجو در مقالات و مجلات معتبر است.

4. منبع دانلود رایگان مقالات انگلیسی Directory of Open Access Journals

یک منبع معتبر برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی است. این وبسایت در سال 2003 راه اندازی شده و در حال حاضر دسترسی کاربر را به حداقل 10 هزار مقاله (دسترسی آزاد) در حوزه های مختلف، از جمله تکنولوژی، پزشکی، علوم اجتماعی و علوم انسانی امکان پذیر می کند. برای دانلود مقاله از این وب سایت به این روش عمل کنید: ابتدا وارد سایت https://doaj.org شوید. عنوان مورد نظر را در کادر مربوطه تایپ کرده و سرچ را بزنید ( آیکون ذره بین).

نوار جست و جو سایت doaj

از بین لیست مقالات مشخص شده، مقاله مورد نظر را انتخاب کنید.

سایت دانلود مقاله doaj

بعد از انتخاب مقاله، در صفحه باز شده، گزینه Full Teext که در بالای صفحه سمت راست قرار دارد را بزنید.

5. سایت دانلود رایگان مقاله open access button

روش دانلود از این وب سایت که منبع معتبری برای دانلود مجلات و مقالات انگلیسی است، مشابه دانلود از Unpaywall است با این تفاوت که اگر سیستم مقاله ای را پیدا کرد که دسترسی به آن آزاد نباشد، به طور خودکار درخواست به اشتراک گذاشتن مقاله را برای نویسنده ارسال می کند. برای دانلود مقاله از این وب سایت، به روش زیر عمل کنید: ابتدا واردلینک https://chrome.google.com/webstore/detail/open-access-button شوید. در قدم بعدی برای نصب افزونه مربوطه، دکمه Add to chrome را بزنید.

open access button

دفعه بعد که نمی توانید به مقاله مورد نظر دسترسی پیدا کنید، کافیست، بر روی دکمه Open access کلیک کنید. اگر مرور گر سیستم شما گوگل کروم نیست، می توانید از سرویس آنلاین این وب سایت استفاده کنید؛ برای استفاده از این سرویس کافیست وارد https://openaccessbutton.org این لینک شوید.

open access button

6. دانلود مقالات انگلیسی از طریق سایت science open

برای دانلود از این وب سایت به این روش عمل کنید: از طریق http://about.scienceopen.com این لینک وارد وب سایت شوید. دکمه سبز رنگ Seacrch که در بالای صفحه سمت راست قرار دارد را بزنید. در مرحله بعد، نام مقاله، نویسنده مقاله، ناشر و … در کادر مربوطه تایپ کنید و دکمه سرچ را بزنید.

science open

7. دانلود رایگان مقالات از طریق وب سایت core

وبسایت CORE یکی دیگر از وب سایت های معتبر برای دانلود مقالات و مجلات open access است. برای دانلود از این وبسایت به این طریق عمل کنید: ابتدا از طریق لینک https://core.ac.uk وارد وبسایت شوید. در کادر مربوطه عنوان مد نظر را سرچ کنید.

core

برای دانلود مقاله مورد نظر گزینه Get PDF را بزنید تا مقاله یا مجله مورد نظر شما دانلود شود.

استفاده از برخی سایت های فارسی مناسب جهت دانلود رایگان مقالات فارسی

علاوه بر روش معرفی شده در بالا، برخی سایت های فارسی زبان نیز اقدام به دانلود و ارائه مقالات درخواستی انگلیسی شما می مایند که در زیر به چند مورد از آنها اشاره می گردد. برای این منظور کافی است لینک دانلود یا خرید مقاله انگلیسی مورد نظر خود را در باکس جستجوی یکی از سایت های زیر وارد نموده، و در صورت پدیدار شدن لینک دانلود، آن را دانلود نمایید. در برخی از این سایت ها، پیش از اقدام به دانلود مقالات، شما می بایست در ابتدا به عضویت آن سایت درآیید. همچنین برای دانلود مقالات انگلیسی از برخی بانک های اطلاعاتی، محدودیت تعداد دانلود مقاله برای شما وجود دارد که البته با خرید اعتبار، می توانید مجددا مقاله مورد نظر خود را دانلود بفرمایید. به عنوان نمونه به چند مورد از ان پایگاه ها اشاره می کنیم:

  • فری پیپر
  • ایران پیپر

وب سایت ایرانی دانلود رایگان مقاله فری پیپر

برای دانلود رایگان مقاله از این سایت ابتدا به وب سایت فری پیپر مراجعه کرده کد doi مقاله مورد نظر خود را در نوار سرچ کپی کرده و بعد از تایپ کد امنیتی بر روی دکمه دریافت کلید میکنیم و اقدام به دانلود مقاله می نماییم.

فری پیپر

ایران پیپر سایت دانلود رایگان مقالات

گام اول: به سایت Sciencedirect.com بروید و در آن جستجو کنید. از میان نتایج جستجو مقاله موردنیازتان را شناسایی کنید . سپس بر روی عنوان مقاله موردنظر کلیک راست نمایید و گزینه Copy link location یا Copy link address را انتخاب کنید.

گام دوم: وارد صفحه اصلی سایت ایران پیپر شده و در فیلد دریافت تب “لینک مقاله، فصل کتاب یا DOI” راست کلیک کرده و گزینه Paste را انتخاب نمایید. سپس بر روی دکمه “بررسی” کلیک کنید. چند ثانیه صبر کنید تا فایل آماده دانلود شود.

جست و جو مقاله در سایت ایران پیپر

گام سوم: برای دریافت مقاله، بر روی دکمه دانلود کلیک نمایید.

دانلود مقاله از سایت ایران پیپر

در صورتی که لینک صفحه مقاله را در اختیار دارید، بر روی لینک صفحه مقاله کلیک راست نمایید و گزینه Copy را انتخاب کنید. سپس گام دوم و سوم را انجام دهید.

دانلود مقاله از سایت ایران پیپر به وسیله لینک صفحه

امکان دریافت مقاله از طریق DOI نیز وجود دارد. بدین منظور، DOI مقاله موردنظر را در تب “لینک مقاله، فصل کتاب یا DOI” وارد کرده و بر روی دکمه بررسی بزنید. پس از چند لحظه مقاله موردنظر جهت دانلود آماده می شود.

دانلود مقاله به وسیله کد doi از سایت ایران پیپر

امیدوارم بعد از مطالعه این مطلب به راحتی بتوانید مقالات انگلیسی مورد نظر خود را رایگان و در سریع ترین زمان ممکن دانلود نمایید.

برگرفته از: ساعد نیوز

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی ،تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile :  09143444846  واتساپ – تلگرام

Telegram: @abazizi

وبلاگ ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *