مقاله نویسی

بهترین موسسه برای چاپ مقاله

بهترین موسسه برای چاپ مقاله

بهترین موسسه برای چاپ مقاله

اگر برای سابمیت و چاپ مقاله خود احتیاج به همکاری با موسسات رسمی و معتبر دارید دقت عمل بالایی داشته باشید. در این بخش از ساعد نیوز تصمیم داریم موسسه رسمی و معتبر برای چاپ مقاله را معرفی کنیم.

امروزه ملاک ارزشیابی تحقیقات دانشجویان در مصاحبه های علمی یا اپلای برای دانشگاه های خارجی مجله ای می باشد که فرد مقاله خود را در آن به چاپ رسانده است. در ایران نیز بیشترین امتیاز به پژوهشگرانی تعلق می گیرد که توانسته اند مقاله خود را در مجلات و ژورنال های معتبر با ضریب تاثیر مثبت و موثر به چاپ رسانده باشند. در این مقاله سعی شده است بهترین موسسه چاپ مقاله را برای شما عزیزان معرفی کنیم. با توجه به افزایش تعداد مجلات جعلی و نامعتبر بهتر است دقت عمل بالایی داشته باشید تا بتوانید مجله معتبر مناسب با مقاله خود انتخاب کنید. یک موسسه علمی خوب باید ویژگی های زیر را داشته باشد تا بتوانید با اطمینان مراحل سابمیت و چاپ مقاله را به آنها واگذار نمایید.

موسسات معتبر برای چاپ مقاله

اولین راهی که میتوانید به سادگی از اعتبار موسسه انتخابی خود مطمعن شوید این است که بدانید موسسه در زمینه نگارش مقاله فعالیت دارد یا خیر موسسه ای که نگارش مقاله را برعهده میگیرد به هیچ عنوان قانونی و معتبر نمیباشد و توصیه میکنیم از چنین موسساتی دوری کنید. تولید علم و نگارش مقاله برعهده خود دانشجو میباشد و واگذاری ان به هر شخص دیگری تخلف علمی و اخلاقی میباشد و حتما توسط مراجع مربوطه پیگیری خواهد شد. این گونه موسسات باید با هدف کمک و همکاری با دانشجو و ارائه خدمات قانونی تشکیل شوند و نباید به هیچ عنوان خدمات غیر قانونی ارائه کنند از طرفی همه خدماتی که ارائه میکنند باید شامل گارانتی معتبر باشد و در چنانچه مقاله ریجکت شد مسئولیت آنرا برعهده بگیردند. موسساتی که خدمات تضمینی ارائه نمیکنند و هیچ گونه ضمانتی در قبال هزینه دریافتی به شما ارائه نمیدهند اعتبار چندانی ندارند.

مطالب پیشنهادی

نکته:” البته قابل ذکر است که برخی از ژورنالهای شامل ژورنالهای داخلی و ژورنالهای ایمپکت در پذیرش تضمینی ندارند و هیچ موسسه ای نمی تواند پذیرش مقاله در این ژورنالها را ضمانت کند اما مابقی ژورنالها پذیرش تمضمینی دارند.”

دومین راهی که باعث افزایش اطمینان واگذاری انتشار مقاله به موسسه میشود این است که موسسه و کارشناس مربوطه باید مقاله شما را بررسی و اعتبار سنجی کند و لیست ژورنالهای مناسب و قابل پذیرش را برای مقاله ارائه کند. شما باید مجلاتی که از طرف موسسه به شما ارسال میشود را اعتبار سنجی کنید و کیفیت آنها را تایید نهایید موسساتی که اصرار به انتشار مقاله در یک ژورنالها خاص دارند و تضمینی در قبال پذیرش آن ارائه نمیکنند قابل اطمینان نیستند. موسسه باید ژورنال را به شما معرفی کند تا شما بتواند آنرا اعتبار سنجی کنید و از کیفیت آن مطمعن شوید.

تصویر

تا چه حدی می توانید از موسسات کمک بگیرید؟

پاسخ این سوال روشن است و شما فقط تا حد محدودی میتوانید از موسسات علمی معتبر برای چاپ مقاله کمک بخواهید. شما به هیچ عنوان نباید از موسسه ای در زمینه نگارش یا ویرایش محتوایی کمک بگیرید و مجموعه ای که راضی به همکاری در زمینه نگارش مقاله و یا تغییر محتوا و مطالب مقاله باشد غیر قانونی میباشد. نگارش مقاله فرصتی است که یک نویسنده استعداد ها و مهارت های خود را بسنجد لذا واگذاری نگارش مقاله به هر فردی غیر از خود نویسنده غیرقانونی میباشد. شما تنها در زمینه های زیر میتوانید از موسسات علمی معتبر و رسمی کمک بگیرید.

 • ترجمه مقاله
 • ویرایش قواعد دستور زبانی و ساختاری
 • فرمت بندی مقاله
 • پارافریز مقاله
 • سابمیت مقاله

شما در هر یک از زمینه های تخصصی فوق میتوانید از موسسات علمی معتبر همکاری بگیرید. اما موسسه ای قابل اعتماد تر خواهد بود که قادر به ارائه خدمات تضمینی باشد و کلیه مراحل سابمیت و چاپ مقاله را به صورت تضمینی و با اعتماد پیش ببرد. از همه مهم تر مرحله انتخاب ژورنال میباشد که مجله انتخابی باید به نحوی باشد که فورا مقاله شما را اکسپت کند و استاندارد ها و اعتبار لازم را داشته باشد.

اما برخی ویژگی های دیگری که موسسه های معتبر باید داشته باشند به ترتیب زیر میباشد:

 • سابقه فعالیت طولانی داشته باشد.
 • خدمات انتشار ویرایش و ترجمه مقاله را به صورت تضمینی انجام دهد.
 • لیست ژورنالهای معتبر را در اختیار نویسنده قرار دهد تا بررسی انجام شود.
 • هزینه و زمان دقیق پذیرش را به صورت دقیق به نویسنده اطلاع دهد.
 • ارائه خدمات به صورت آنلاین و 24 ساعته باشد و نویسنده بتواند روند پیشرفت کار را پیگیری کند.
 • کارشناسان موسسه با صبر و حوصله کلیه روند کار را به نویسنده اطلاع دهند و عجله ای برای دریافت مقاله نداشته باشند.
 • مورد تایید سازمانها و موسسات رسمی باشند.

برگرفته از: ساعد نیوز

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی ،تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile :  09143444846  واتساپ – تلگرام

Telegram: @abazizi

وبلاگ ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *