پرسشنامه استاندارد

چگونه مقالات خود را بصورت تضمینی در مجلات چاپ کنیم؟

چگونه مقالات خود را بصورت تضمینی در مجلات چاپ کنیم؟

چگونه مقالات خود را بصورت تضمینی در مجلات چاپ کنیم؟

ساعدنیوز: تمامی پژوهشگران برای افزودن دانش و یا ثبت کارهای تحقیقاتی خود نیاز به چاپ مقاله در مجلات معتبر را دارند و این امر محقیقن را برای چاپ تضمینی مقاله شان راغب کرده است.تمامی دانشجویان برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و همچنین اساتید برای تقویت و ارتقا روزمه کاری شان نیاز به چاپ یک یا چند مقاله در  مجلات معتبر با نمایه های متفاوت دارند.

مراحلی چاپ مقاله در یک مجله 

1. ارسال مقاله به مجله مناسب

انتخاب مجله مناسب و مرتبط با مجله در پذیرش شدن یا نشدن مقاله شما، از اهمیت بالایی برخوردار است. در سایت مجلات در قسمت اهداف و حوزه کاری (اسکوپ مجله) مشخص میگردد که این مجله در چه حوزه ای مقاله پذیرش میکند. انتخاب مجله ای غیر مرتبط با حوزه کاری مجله علاوه بر اینکه نتیجه مثبتی برای شما نخواهد داشت، باعث اتلاف زمان شما میگردد.

2. داوری مقاله

سردبیر یا داوران مجلات پس از دریافت مقاله شروع به داوری مقاله میکنند. اولین سوالی که به ذهن ادیتورها خطور میکند این است که ایا مقاله به اندازه ای جدید و مهم واست که ارزش چاپ کردن در مجله ما را داشته باشد؟ محتوای مقاله باید در حدی باشد که در جواب این سوال پاسخ دهد: بله مقاله ارسالی یافته جدید و با ارزشی مرتبط با اسکوپ این مجله دارد.

3. پذیرش مقاله

نتیجه داوری مقاله با پذیرش یا ریجکت مقاله مشخص میگردد. در بعضی مواقع مقاله بدون نیاز به اصلاحیه پذیرش میگردد اما مقالاتی هم هستند که موضوع خوبی دارند و از داوری اولیه پذیرش شده ولی در متن مقاله دارای اشتباهاتی هستند که بایستی اصلاح شده و مقاله مجددا برای داوری نهایی به مجله ارسال گردد.

4.چاپ مقاله به صورت آنلاین یا هارد کپی در مجله

بر خلاف تصور برخی از پژوهشگران ، چاپ مقاله در یک مجله مناسب، معتبر و مرتبط با رشته تحصیلی پژوهشگر، کاری بسیار تخصصی است. فهمیدن جعلی بودن یا نبون یک سایت نیاز به حوصله و شناخت کافی و تخصص در این کار دارد.

همه محققین عزیز در جریان هستند که چاپ مقاله در مجلات کار آسانی نبوده و علاوه بر موضوع و محتوای محکم مقاله باید اصول مقاله نویسی و ترجمه و فرمت بندی کار را به درستی انجام دهند. زیرا اگر در ارسال مقاله کوچک ترین مشکلی ایجاد شود این امر باعث می شود کلی از زمان را از دست داده و یا در برخی مقاله از مجله برگشت داده شود. همچنین شما دانش پژوهان می توانید برای تسریع بازه زمانی داوری مقالاتتان و تضمین در اخذ پذیرش آنها در مجلات معتبر، موسسه آرمان را انتخاب نمایید.

موسسه آرمان با داشتن کارشناسان خبره در هر بخش می تواند شما را در این زمینه یاری رساند برای این امر تنها کافی است درخواستتان را از طریق ثبت سفارش برای کارشناسان ما ارسال نموده تا شما را در این زمینه یاری رسانند.

با توجه به اینکه اخذ پذیرش مقالات در مجلات معتبر بین‌المللی کار بسیار دشواری است اما مؤسسه آرمان این نوید را به پژوهشگران می‌دهد تا کار پذیرش و چاپ مقالات علمی آن‌ها را با صرف کمترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان ممکن در مجلات معتبر بین‌المللی انجام دهد. این مؤسسه مقالات را بصورت تضمینی در مجلات ISI بدون ایمپکت، مجلات ISC خارجی، مجلات Pubmed، مجلات Scopus و مجلات علمی پژوهشی خارجی که تمامی رشته‌ها را پوشش می‌دهد به چاپ می‌رساند. این در حالیست که چاپ مقاله در مجلات داخلی و ایمپکت دار، در این مؤسسه تضمینی نیست و چاپ آن بستگی به کیفیت محتوای مقاله دارد. 

مراحل ثبت سفارش:

  1. قدم اول در ثبت سفارش این است که درخواست باید در قالب یک ایمیل به کارشناسان مؤسسه ارسال شود.
  2.  پس از دریافت ایمیل، کارشناسان برای بررسی چکیده مقاله، با برقراری ارتباط از طریق تلفن یا ایمیل، درخواست ارسال چکیده توسط نویسنده را برای او ارسال می‌کنند.
  3. مجلات معتبر و مرتبط با موضوع مقاله به نویسنده معرفی می‌شود. در صورتیکه خود نویسنده مجله‌ای را پیشنهاد داده باشد، مؤسسه اعتبار و مناسب بودن آن را بررسی می‌کند.
  4.  در این مرحله مجله انتخابی باید توسط نویسنده تأیید شود.
  5.  پس از تأیید نهایی مجله، مقاله توسط مؤسسه برای داوری به مجله ارسال می‌شود.
  6.  پیگیری وضعیت مقاله تا مرحله اخذ پذیرش، به عهده مؤسسه می‌باشد. در صورتیکه مقاله پذیرش شود، نامه اکسپت به ایمیل نویسندگان ارسال می‌شود.

برگرفته از: ساعد نیوز

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی ،تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile :  09143444846  واتساپ – تلگرام

Telegram: @abazizi4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *