پرسشنامه استاندارد

پرسشنامه عوامل موثر بر رشد شغلی

ویژگی های مشاغل در فعالیت های کارمندیابی برنامه ریزی نیروی انسانی تأثیر بسزایی دارد. نیازمندهای یک شغل به نیازمندهای متصدی شاغل، مربوط است. تجزیه تحصیلی و ویژگی‌های شخصیتی هر فرد، می تواند در شرایط احراز شغل، مفید باشد (رابینز ،۱۳۸۱). هم‌چنین شرایط احراز شغل، نشانگر کمبود شایستگی ‌ها در افراد است که مدیران برنامه ریزی نیروی انسانی تعیین می کنند (رواوی،۱۳۹۳).برای مشخص شدن این مطلب که این نیازها تا چه اندازه باید از طریق آموزش و توسعه تأمین شوند و هم‌چنین برای برآورده شدن نیازهای توسعه (مانند ارتقای موقعیت شغلی برای پست های خاص)، می توان از فرم شرایط احراز شغل بهره گرفت (رضاییان،۱۳۸۰.)

به‌نظر می رسد، برای شروع هر فعالیت و حرکتی درحوزه منابع انسانی، سازمان موظف است ، تجزیه و تحلیل شغلی فعالیت-های خود را برنامه ریزی کند، ارائه شرح شغل ها و شرایط احراز شغل روشن و منعطف، زمینه دست یابی اطلاعات نابی را برای مدیران سازمان فراهم می آورند، تا با استفاده از آن، در زمینه توسعه نیروی انسانی سازمان، قدم های جدی را بردارند، پیشنهاد می شود؛ که سازمان برای دسترسی به بالاترین کارآیی و رسیدن به اثربخشی بالاتر در اسرع وقت و کوتاه‌ترین زمان از پایگاه اطلاعاتی در زمینه تجزیه و تحلیل شغل برخوردار شوند، این پایگاه، با امکان جستجو و فایله کردن اطلاعات سازمان و با بروزرسانی آن، کمک شایانی را برای مدیران منابع انسانی درحوزه برنامه‌ریزی استراتژیک سازمانی و انطباق آن با هدف ها و چشم‌اندازهای سازمان، فراهم خواهد کرد(رابینز ،۱۳۸۱.)

پرسشنامه استاندارد عوامل موثر بر رشد شغلی توسط یوسفی (1396)  ساخته شد و پرسشنامه ۱۸ سوال  در ۴ مولفه (پیشبرد هدف شغلی، توسعه مهارت، سرعت رشد،افزایش حق و الزحمه) و با استفاده از طیف لیکرت (خیلی کم تا خیلی زیاد) نمره گذاری شده است.

50,000 ریال – خرید

توجه! توجه!

لازم به ذکر است که در بسیاری از سایت ها این پرسشنامه گذاشته شده است، اما متأسفانه روش نمره گذاری را به درستی و مطابق مقالات علمی بیان نکرده اند و عبارات  مربوط به مولفه ها ( خرده مقیاس ها)  را مشخص نکرده اند لذا در عمل چنین پرسشنامه غیر قابل استفاده است ودر صورت خرید چنین پرسشنامه ای زمان و  پولتان حرام می شود! و حتما در دفاع از پایان نامه و چاپ مقاله دچار مشکل خواهید شد.

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile : 09102194672

Telegram: @abazizi

  • E-mail: abazizi1392@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.