پرسشنامه استاندارد

پرسشنامه رفتار نوآورانه جانسن(2000)

پرسشنامه رفتار نوآورانه جانسن(2000)

 نوآوری در دنیای رقابتی نه تنها برای رشد سازمان ها، بلکه برای بقای آنها نیز ضروری است (تاسی ، 2011). در عصر حاضر، سازمان هایی موفق و کارآمد محسوب می شوند که علاوه بر هماهنگی با تحولات جامعه امروزی، بتوانند مسیر تغییرات و دگرگونی ها را نیز در آینده پیش بینی کرده و قادر باشند که این تغییرات را در جهت ایجاد تحولات مطلوب برای ساختن آینده ای بهتر هدایت کنند (مویدنیا، 1385). از این رو سازمان های امروزی به نوآوری های مستمر در محصولات، خدمات و فرآیندهای خود نیاز دارند. شرکت هایی که نتوانند به طور مستمر محصولات و خدمات نوآورانه به بازار عرضه کنند، متحمل شکست خواهند شد. شرکت هایی وجود داشته اند که با وجود داشتن جایگاه مناسب در بازار فناوری اطلاعات، به دلیل ضعف در نوآوری، به تدریج دچار افول و حتی شکست شده اند(بومن، 2010). بهبود عملکرد نوآوری سازمان ها از طریق نیروهای انسانی آن ها امکانپذیر است و سازمان ها با سرمایه گذاری بر منابع انسانی خود می توانند به نوآوری دست یابند، زیرا کارکنان نوآور و خالق، عامل و ایجاد کننده نوآوری در سازمان هستند. هرچند نوآوری به دست کارکنانی ایجاد می شود که دارای رفتار نوآورانه هستند ( موریس و همکاران، 2008؛ به نقل از ابوذری، 1398).

پرسشنامه رفتار نوآورانه توسط جانسن (2000) طراحی و اعتباریابی شده است، این پرسشنامه شامل 9 گویه بسته پاسخ بر اساس طیف پنج درجه ای لیکرت می باشد، پرسشنامه سه بعد تولید ایده، ارتقاء ایده و تحقق ایده را مورد سنجش قرار می دهد، این پرسشنامه در ایران نیز  اعتباریابی شده است.

به همراه 2 مقاله  رایگان

50,000 ریال – خرید

توجه! توجه!

لازم به ذکر است که در بسیاری از سایت ها این پرسشنامه گذاشته شده است، اما متأسفانه روش نمره گذاری را به درستی و مطابق مقالات علمی بیان نکرده اند و عبارات  مربوط به مولفه ها ( خرده مقیاس ها)  را مشخص نکرده اند لذا در عمل چنین پرسشنامه غیر قابل استفاده است ودر صورت خرید چنین پرسشنامه ای زمان و  پولتان حرام می شود! و حتما در دفاع از پایان نامه و چاپ مقاله دچار مشکل خواهید شد.

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile : 09102194672

Telegram: @abazizi

  • E-mail: abazizi1392@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.