به پژوهشگاه علمی خوش آمدید. welcome logo-samandehi

مقیاس استعداد روابط فرازناشویی در زنان ( قلیزاده و همکاران، 1400) 

0

مقیاس استعداد روابط فرازناشویی در زنان ( قلیزاده و همکاران، 1400) 

Extramarital Affairs Proneness Scale in Females

هستة اصلی یک مؤسسة خانوادگی ازدواج یا روابط زناشویی است. مردم به خاطر عشق، مسئولیت، پیشرفت شغلی، اقتصاد و تحقق آرزوها و نیازها ازدواج می کنند. با این حال، گاهی اوقات شرایط ممکن است تأثیر خاصی روی ارتباط زوجی بگذارد، یکی از آن ها روابط فرازناشویی است . روابط فرازناشویی موضوعی است که یک شریک زندگی صمیمیت جنسی و عاطفی را با شخصی خارج از حوزه زناشویی تقسیم می کند و معمولاً منجر به نقص تعهد، خیانت به انحصاریت و از دست دادن اعتماد در روابطشان می شود. رفتارهای متفاوتی از عشوه گری تا رابطة جنسی به عنوان روابط فرازناشویی در نظر گرفته می شود. چندین نوع بی وفایی از جمله جنسی، رفتاری، عاطفی، سایبری یا الکترونیکی وجود دارد( قلیزاده و همکاران، 1400).

قلیزاده و همکاران (1400) این پرسشنامه را طراحی کرده اند و آن را اعتبار سنجی نموده اند . این پرسشنامه و میزان شدت و استعداد نسبت به روابط فرازناشویی را می سنجد و پنج عامل مشخصات خانوادگی، رسانه ای، سبک رفتار جنسی، شخصیتی و شناختی را می سنجد.

به همراه 1مقاله پایه رایگان

50,000 ریال – خرید

توجه! توجه!

لازم به ذکر است که در بسیاری از سایت ها این پرسشنامه گذاشته شده است، اما متأسفانه روش نمره گذاری را به درستی و مطابق مقالات علمی بیان نکرده اند و عبارات  مربوط به مولفه ها ( خرده مقیاس ها)  را مشخص نکرده اند لذا در عمل چنین پرسشنامه غیر قابل استفاده است ودر صورت خرید چنین پرسشنامه ای زمان و  پولتان حرام می شود! و حتما در دفاع از پایان نامه و چاپ مقاله دچار مشکل خواهید شد.

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile : 09102194672

Telegram: @abazizi

  • E-mail: abazizi1392@gmail.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.