مقاله نویسی

پاداش چاپ مقاله از طرف دانشگاه ها

پاداش چاپ مقاله از طرف دانشگاه ها

پاداش چاپ مقاله از طرف دانشگاه ها

در مقاله حاضر در مورد پاداش چاپ مقاله از طرف دانشگاه ها بحث شده است.

بسیاری از دانشجویان و اساتید اقدام به نوشتن مقاله و چاپ آن در مجلات معتبر می کنند.

این کار نیز به دلایل مختلفی صورت می گیرد که یکی از بزرگترین آن ها غنی کردن رزومه علمی و تحصیلی افراد است.

اما  برخی از دانشگاه ها و مراکز علمی برای اینکه دانشجویان و دانشگاهی ها را تشویق به فعالیت علمی کنند برای مقالات چاپ شده در مجلات معتبر پاداشی نقدی را مدنظر قرار داده اند که ممکن است بسیاری از دانشجویان از آن آگاهی نداشته باشند. 

جوایز اعطایی از طرف دانشگاه برای چاپ مقاله 

همانطور که گفته شد بسیاری از دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر در ایران برای اینکه دانشجویان و قشر آکادمیک را تشویق به فعالیت های علمی کنند و از طرف دیگر کمکی هر چند جزیی به آن ها کرده باشند پاداشی نقدی را برای افرادی که مقاله در مجلات معتبر به چاپ می رسانند تعیین کرده اند.

دانشجویانی که مقالات آن ها در مجلات معتبر به چاپ رسیده است می توانند از دانشگاه خود پرس و جو کرده و در صورتی که دانشگاه تسهیلاتی در زمینه پاداش چاپ مقاله در نظر گرفته بود اقدام به دریافت این تسهیلات کنند.

این پاداش می تواند از دانشگاه به دانشگاه دیگر متفاوت باشد و معمولا هر دانشگاه سقفی را برای پرداخت پاداش به محققین تعیین می کند. علاوه بر این، اعتبار و ارزش علمی مجله ای که مقاله در آن چاپ می شود نیز ملاک این پاداش است و در دستورالعملی که می توان از مرکز دانشگاه تهیه نمود مجلات و مراکزی که چاپ مقاله در آن ها منجر به دریافت پاداش می شود با ذکر جزییات تعیین شده است.

توصیه ما به تمامی دانشجویان و دانشگاهیانی که در حال آماده سازی و چاپ مقاله هستند این است که دستورالعمل پرداخت پاداش که در برخی از دانشگاه ها به  “شيوه‌نامه‌ي اعطاي تسهيلات تشويقي به مقالات منتشر شده در مجلات معتبر” معروف می باشد مراجعه کرده و آن را دقیق بخوانند زیرا در برخی از این دستورالعمل ها نحوه نگارش نام مرکز و نام خانوادگی قید شده است که باید در مقاله ارسالی رعایت شده باشند و در صورت رعایت نشدن ممکن است در گرفتن تسهیلات از آن ها دچار مشکل شوید.

در نهایت هدف از تعیین تسهیلات و پاداش چاپ مقاله از طرف دانشگاه ها بیشتر کردن اشتیاق و فعالیت علمی دانشجویان و دانشگاهیان بوده تا از این طریق موتور علمی کشور به حرکت خود ادامه دهد.

برگرفته از: ساعد نیوز

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی ،تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile :  09143444846  واتساپ – تلگرام

Telegram: @abazizi4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *