بررسی مجله در زمینه فوتوسنتز

مجله فوتوسنتز

بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
مجله فوتوسنتز

این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی، زیست شناسی و علوم گیاهی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی ژورنال Photosynthetica به طور کامل ارائه شده است.

بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های علوم کشاورزی، زیست شناسی و علوم گیاهی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی ژورنال Photosynthetica به طور کامل ارائه شده است.

ژورنال Photosynthetica
مجله فوتوسنتز

معرفی ژورنال

ژورنال Photosynthetica به طور کامل به بررسی فتوسنتز اختصاص دارد. این ژورنال روش های ترکیبی از روشهای بیوشیمیایی ، بیوفیزیکی و زیست محیطی برای مطالعه فتوسنتز در گیاهان را منتشر می نماید.

این ژورنال بررسیهای تخصصی در زمینه های مختلف تحقیق در مورد فتوسنتز را انجام می دهد و دارای مقالاتی در مورد ساختار دستگاه فتوسنتزی است. رنگدانه های کلروپلاست (هم در داخل بدن و هم در شرایط in vitro). مکانیسم های بیوشیمیایی و بیوفیزیکی واکنشهای فتوسنتزی؛ اندازه گیری فتوسنتز و تولید فتوسنتز با استفاده از تکنیک های مختلف اعم از آزمایشگاه های مبادله گاز آزمایشگاهی تا تجزیه و تحلیل رشد ، و غیره از جمله زمینه هایی می باشند که مجله به آن ها علاقه مند است.

بررسی ژورنال و اعتبار آن

بررسی ژورنال Photosynthetica نشان از اعتبار نسبتا متوسط این ژورنال دارد. این ژورنال علمی از سال 1979 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و اخرین چارک آن Q2 می باشد. این ژورنال علمی همچنین دارای نمایه تامسون بوده و isi می باشد. ایمپکت فکتور این ژورنال علمی 2.3 می باشد.

جهت بررسی ژورنال Photosynthetica، منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 03003604 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

برگرفته از: ساعد نیوز

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی ،تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile :  09143444846  واتساپ – تلگرام

Telegram: @abazizi

وبلاگ ما

برای تحلیل داده های آماری با کیفیت بالا و قیمت مناسب همین جا  کلیک کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *