به پژوهشگاه علمی خوش آمدید. welcome logo-samandehi

کشف قدرت های مثبت در 21 روز

0

کشف قدرت های مثبت در 21 روز

کشف قدرت های مثبت به ما کمک می کند تا احساس آرامش در زندگی داشته باشیم. اما کشف قدرت های مثبت چطور صورت می گیرد؟ چطور باید از این قدرت آگاهی کسب کنیم؟ اگر همواره در حالت ضعف و درماندگی هستید، اگر مدام دچار اضطراب و ترس و نگرانی می شوید. اگر زیاد در انجام کارهای خود وسواس بخرج داده و مدام در یک حالت آماده باش بسر می برید. یا برعکس بیشتر اوقات در حالت رکود و انجماد روز را سپری می کنید.

باید برای این احساس ضعف تجربه قدرت، برای عنصر درماندگی تجربه ی سودمندی، برای ترس و نگرانی، حمایت و امنیت و برای وسواس زیاد از تجربه قدرت آرامش و استراحت و برای حال انجماد و سکون از قوه ی تحرک و تخلیه ی انرژی بهره مند گردید.

 

همانطور که می بینید در دل تمامی این عناصر منفی یک تجربه ی قدرت مثبت و متضاد با آن عنصر نهفته است که فقط باید آنرا شناخته از پستوی ذهن بیرون کشید و به یاد آورد و تقویت نمود.

 

تا ملکه ی ذهن شود و در ما احساس شادکامی و قدرت ایجاد نماید.

راه کشف قدرت های مثبت درونی چیست؟

 

در ادامه برای شناخت بیشتر شما در مورد انواع این عناصر منفی و در مقابل شناخت نقاط قوت روانی نمونه های دیگری را نیز آورده ایم.

 

در نهایت به شما خواهم آموخت که چگونه در مدت 21 روز این نقاط مثبت را کشف، تقویت و قدرت ببخشید.

 

وقتی با عنصر منفی ناامیدی و غم از دست دادن روبرو می شوید و یا چیزی را از خود محروم میسازید.

 

هنگامی که احساس شکست و سرخوردگی می کنید و با حسی مانند رانده شدن روبرو می گردید.

 

یا زمانی که هر روز از شدت بی حوصله گی دور خود می پیچید و کلافه هستید.

 

باید بجای عنصر غم از قوه قدرت قدردانی و سپاس، بجای محروم شدن از قدرت بهره مندی و بجای شکست و سرخوردگی از قوه ی مثبت موفقیت بهره بگیرید.

 

دستیابی به اهداف خوب و مفید را جایگزین حس رانده شدن و بجای بی حوصلگی هر روزه در لحظه زیستن و لبریز در احساس بودن لذت ببرید

قدرت عناصر منفی بر زندگی ما

. ما هر روزه با تعداد بیشماری از آنها روبرو هستیم که مانند زره ایی سخت روی هر آنچه قوه مثبت و قدرت خوب است پوشانده است.

آنها اجازه نمی دهد حال خوبی را حس کنیم و همواره احساس کسلی و یاس می کنیم.

حال برای کشف قدرت های مثبت و تقویت آنها و رسیدن به یک حال خوب در مدت 21 روز روشی را به شما می آموزم که بتوانید با تمرین و تکرار آن بعد از این مدت این قدرت های روانی خود را شناخته و ملکه ذهن خود نمایید تا همواره حالی خوش و شادی ماندگار داشته باشید.

استفاده از جدول روزانه برای کشف قدرت های مثبت

 

برای این کار ابتدا جدولی را بصورت ستونی ترسیم کرده که در ستون های عمودی روزهای هفته و در ستون های افقی محلی برای نوشتن کارهای روزمره داشته باشد.

این جدول را برای مدت 21 روز باید نگه داشته و هر روز آنرا تکمیل نمایید

در جلوی روزهای هفته از روز اول یعنی شنبه تا آخر جمعه، هر روز هر کاری را که به شما حتی کوچکترین حس خوبی می دهد را یادداشت نمایید.

ما هر روزه با تعداد بیشماری از آنها روبرو هستیم که مانند زره ایی سخت روی هر آنچه قوه مثبت و قدرت خوب است پوشانده است.

آنها اجازه نمی دهد حال خوبی را حس کنیم و همواره احساس کسلی و یاس می کنیم.

حال برای کشف قدرت های مثبت و تقویت آنها و رسیدن به یک حال خوب در مدت 21 روز روشی را به شما می آموزم که بتوانید با تمرین و تکرار آن بعد از این مدت این قدرت های روانی خود را شناخته و ملکه ذهن خود نمایید تا همواره حالی خوش و شادی ماندگار داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.