به پژوهشگاه علمی خوش آمدید. welcome logo-samandehi

پرسشنامه اهمال‌کاری سازمانی (صفاری نیا و امیرخانی رازلیقی ، 1397)

0

پرسشنامه  اهمال‌کاری سازمانی (صفاری نیا و امیرخانی رازلیقی ، 1397)

یکی  از بیشترین  پدیدهه ای مورد مطالعه در پیشینه پژوهش های سازمانی؛   نحوه تجربه و پاسخ کارکنان  به مطالبات کاری آن هاست (Swider & Zimmerman,2010 ) بنابران  شناخت خصوصیات و ویژگی های نیروی انسانی  و عوامل مؤثر بر کارایی آنان، جهت بکاارگیری هر چه مطلوب تر این  سرمایه سازمانی  از دغدغه های رهبران  و مدیران  تماامی  ساازما ن ها بوده و می باشد. یکی  از مقؤله های مهمی  که نقش بسزایی  در میان  کارایی،  اثربخشی  و همچنین  سلامت جسم  و روان  افراد دارد، اهمال کاری  است.

منظور از اهمالکاری نوعی ویژگی شخصیتی است که باعث تأخیر در شروع تکالیف و از دست رفتن فرصت های سرمایه گذاری (افرادی که از معامله و خرید و فروش طفره می روند) تا سلامتی (افرادی که در ویزیت شدن توسط پزشک تأخیر می کنند) را در برمی گیرد (استیل ، 2010).

پرسشنامه اهمال کاری سازمانی براساس تلفیقی از رویکردهای روانکاوی و شناختی- رفتاری توسط صفاری نیا و امیرخانی رازلیقی (1397) برای اندازه گیری سطح اهمالکاری و تعلل کارمندان در امور اداری طراحی شده است. اين پرسشنامه داراي 3 بعد «ناکارآمدی»، «تشویش ذهنی» و «بیزاری از تکلیف» می باشد، كه ميـزان اهمالكاري سازماني آزمودني را می سنجد.

به همراه 1مقاله پایه رایگان

50,000 ریال – خرید

توجه! توجه!

لازم به ذکر است که در بسیاری از سایت ها این پرسشنامه گذاشته شده است، اما متأسفانه روش نمره گذاری را به درستی و مطابق مقالات علمی بیان نکرده اند و عبارات  مربوط به مولفه ها ( خرده مقیاس ها)  را مشخص نکرده اند لذا در عمل چنین پرسشنامه غیر قابل استفاده است ودر صورت خرید چنین پرسشنامه ای زمان و  پولتان حرام می شود! و حتما در دفاع از پایان نامه و چاپ مقاله دچار مشکل خواهید شد.

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile : 09102194672

Telegram: @abazizi

  • E-mail: abazizi1392@gmail.com

 

پرسشنامه استاندارد

 تحلیل آماری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.