به پژوهشگاه علمی خوش آمدید. welcome logo-samandehi

پرسشنامه خلاقیت سازمانی ليائو و وو (2013)

0

پرسشنامه خلاقیت سازمانی ليائو و وو (2013)

دنیای امروز از هر زمان دیگری رقابتی تر است، به گونه ای که در همه ی لایه های زندگی به چشم می خورد. لذا شرط بقا در دنیای متلاطم کنونی و جلوگیری از رکود و نابودی، نوآوری و درك ابعاد گوناگون ایجاد آن در کسب و کار است. از افراد گرفته تا سازمان های بزرگ، همه و همه باید بر سر منابع محدود در راه دستیابی به موفقیت و کسب اهداف خود به رقابت بپردازند. آنچه به دشواری این امر می افزاید، وجود محیطی نامطمئن و بی ثبات است که تغییرات آن می تواند هرگونه توان و اختیار را از سازمان بگیرد. سازمان های امروزی همواره به دنبال فرصت هایی تازه هستند که از دید دیگر رقبا پوشانده مانده است . طبعاً آنچه می تواند یك سازمان را به این فرصت ها رهنمون نماید، پدیده ای جز نوآوری در تمام سطوح آن نیست.

پرسشنامه حلاقیت سازمانی توسط ليائو و وو (2013) طراحی و اعتباریابی شده است، این پرسشنامه شامل 15 گویه بسته پاسخ بر اساس طیف پنج درجه ای لیکرت می باشد . این پرسشنامه تک مولفه ای می باشد.

به همراه 1 مقاله پایه رایگان

50,000 ریال – خرید

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile : 09102194672

Telegram: @abazizi

  • E-mail: abazizi1392@gmail.com

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.