پایان نامه نویسی مقاله نویسی

پذیرش و چاپ مقاله ISI در کمترین زمان

پذیرش و چاپ مقاله ISI در کمترین زمان

پذیرش و چاپ مقاله ISI در کمترین زمان

بسیاری از دانشجویان و دانشگاهیان اقدام به نوشتن و چاپ مقاله می کنند به خصوص دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری که به منظور ارایه پایان نامه خود ملزم به ارایه مقاله در یک نشریه هستند.

اما برای این دانشجویان زمان چاپ مقالات در اینگونه نشریات نیز اهمیت دارد زیرا برای ارایه پایان نامه یا رساله خود نیاز به ارایه این مقالات به هیئت داوری دارند.

 چاپ مقاله بصورت فوری

همانطور که در مقدمه نیز اشاره کردیم بسیاری از دانشجویان مقاطع کارشناسسی ارشد و به خصوص مقطع دکتری برای پذیرش پایان نامه و رساله نیاز دارند تا چند مقاله که در ژورنال یا مجله ای معتبر چاپ شده باشد، ارایه دهند.

به این منظور علاوه بر اینکه تالیف یک مقاله و به چاپ رساندن آن در یک مچله دارای اعتبار اهمیت دارد، مدت زمان پروسه تایید و به چاپ رسیدن آن نیز دارای اهمیت می شود. اما برای پذیرش و چاپ مقاله  در کمترین زمان چه باید کرد؟

اولین قدم شناسایی مجلات ISI مختلف است. باید مجلات مختلفی که در زمینه موضوعی مقاله ما فعالیت می کنند را شناسایی کنیم و از مراحل مختلف داوری و مدت زمان معمولی که برای چاپ مقاله، هر کدام از این مجلات صرف می کنند اطلاع داشته باشیم. این کار را می توانیم با مشورت گرفتن از افراد و متخصصانی که قبلا تجربه چاپ مقالات در این مجلات را داشته اند انجام دهیم. همچنین زمان تقریبی داوری و چاپ را در بسیاری از این مجلات معتبر توضیح داده و معرفی کرده است.

باید با پدیده ارسال و چاپ مقالات در مجلات معتبر منطقی برخورد کنیم و واقع بینانه به کل این موضوع نگاه کنیم. بسیاری از مجلات که دارای ایمپکت فکتور بالایی هستند دارای پروسه طولانی تری برای چاپ مقالات هستند. درست است که مقاله شما در صورت چاپ در این مجلات از اعتبار علمی خیلی بیشتری برخوردار  خواهد شد ولی باید بسته به شرایط خود مسیر چاپ مقاله را انتخاب کنید. اگر زمان برای چاپ مقالات برای شما اهمیت پیدا می کند و در بازه زمان کمی مجبور به ارایه مقاله خود هستید می توانید مجله ای با ایمپکت فکتور پایین تر که مدت زمان چاپ و داوری مقالات در آن کمتر است را انتخاب کنید و مطمئن باشید که در زمان مشخص و دلخواه خود مقاله چاپ شده را در اختیار خواهید داشت.

برای چاپ مقاله در زمان کم باید شرایط محیطی و کاری خود و همچنین شرایط مجلات مختلف را بسنیجید و با دیدی واقع بینانه تر دست به انتخاب بزنید.

برگرفته از: ساعد نیوز

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی ،تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile :  09143444846  واتساپ – تلگرام

Telegram: @abazizi4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *