پرسشنامه استاندارد

مقیاس نگرانی حالت کودکان ‌کوپیتا و همکاران ( 1985)

مقیاس نگرانی حالت کودکان ‌کوپیتا و همکاران ( 1985)

به طور طبیعی، تمام کودکان گاه گاهی دچار نگرانی می شوند و به خاطر اختلاف خلق و خو و شخصیت، دلواپسی های بعضی از آنها بیش از دیگران است. خوشبختانه والدین می توانندبه کودکان خود کمک کنند تا از پس نگرانی های خود برآیند و به قول معروف به اسانی آن را مدیریت کنند. کودکانی که به این صورت تربیت می شوند درآینده افرادی متکی به نفس و خوش بین خواند بود. این اعتمادبه نفس می تواند به آنها کمک کند تا بر چالش های بزرگ و کوچک زندگی پیروز شوند.

مقیاس نگرانی حالت کودکان در سال 1985 جهت ارزیابی «دامنه های نگرانی» تهیه شده است (کوپیتا و همکاران،1985). این پرسشنامه برای افرادی با دامنه سنی 6 تا 17 سال مناسب می باشد. این پرسشنامه را معلمان و والدین می توانند انجام دهند. باید مطمئن شوید که کودک تمام آیتم ها را درک کرده است. این پرسشنامه توسط کوپیتا و همکارش نورئمن در 1985 برای اجرا روی کودکان سنین ابتدایی و بالاتر مورد تایید قرار گرفته است.  این پرسشنامه تک مولفه ای است و  در ایران نیز  اعتباریابی شده است.

به همراه 5 مقاله  رایگان

50,000 ریال – خرید

توجه! توجه!

لازم به ذکر است که در بسیاری از سایت ها این پرسشنامه گذاشته شده است، اما متأسفانه روش نمره گذاری را به درستی و مطابق مقالات علمی بیان نکرده اند و عبارات  مربوط به مولفه ها ( خرده مقیاس ها)  را مشخص نکرده اند لذا در عمل چنین پرسشنامه غیر قابل استفاده است ودر صورت خرید چنین پرسشنامه ای زمان و  پولتان حرام می شود! و حتما در دفاع از پایان نامه و چاپ مقاله دچار مشکل خواهید شد.

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار کیفی: Maxquda

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile : 09102194672

Telegram: @abazizi

  • E-mail: abazizi1392@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.