به پژوهشگاه علمی خوش آمدید. welcome logo-samandehi

فایل صوتی مدیریت درونی

0

زندگی انسان همان چیزی است که تفکر و تصورات وی ساخته است.بزرگترین مردان و زنان تاریخ، بزرگترین متفکرین ،بزرگترین جراحان ، بزرگترین فیلسوفها،بزرگترین نویسنده ها و شاعران ،همه و همه شاگردان این مفهوم بزرگ هستند.

شما همان شخصی خواهید شد که اکثر اوقات به آن فکر میکنید!
انسان همان چیزی خواهد شد که در طول روز به آن فکر میکند. این واقعیت، قانون تطابق را در ذهن زنده میکند. براساس این قانون زندگی ما منطبق بر زندگی ذهنی ماست. انسان چیزی را که میبیند باور نمیکند، بلکه فقط چیزهایی را که باور دارد می بیند.شما چیزهایی که از قبل باور کرده اید را، می بینید. بدون توجه به اینکه دانسته ها و باور های شما بر اساس اطلاعات صحیحی باشد یا نه.

برایان تریسی در دوران نوجوانی را در شهرپومونای کالیفرنیا گذراند در خانه ای که هرگز پول کافی وجود نداشت او می گوید:در آن زمان ارزوی من این بود که قبل از سن ۳۰سالگی میلیونر شوم مطمنا خیلی ها همین ارزو را دارند با این حال که به سن ۳۰ سالگی رسیدم وضعیت من با سن ۲۰ سالگی تفاوت نداشت ولی ناگهان کاری کردم که زندگی ام را دگرگون کرد . موضوعی که می خواهیم در کتاب صوتی مدیریت درونی به آن بپردازیم یکی از مهمترین مواردی است که در دوران مطالعه و پژوهش در زمینه موفقیت با آن برخورد کرده ام.همه چیز از اینجا شروع و به همین جا ختم میشوند. برخی این موضوع را بزرگتریت پیشرفت در زمینه شناسایی پتانسل های ذهن بشر می دانند. این موضوع صدها سال فلسفه و روانشناسی را در یک مفهوم کوتاه خلاصه کرده است؛و هرکس بتواند این مفهوم را درک کند زندگی وی به طور کلی دگرگون خواهد شد. البته رسیدن به این درک کار ساده ای نیست . اما در صورت وجود اشتیاق لازم و تلاش کافی ، می توان به آن دست پیدا کرد. چیزی که ما در اینجا بیان میکنیم این است :

“خود و دیگران را به گونه ای مدیریت کنید تا بهترین عملکرد به دست آید”
اکثر مردم کمتر از ۱۰% از توانایی های خود را به کار می گیرند که در صورت به کارگیری بیشتر آنها، به موفقیت هایی دست پیدا می کنند.

باورهایتان را نسبت به خودتان تغییر دهید!
شما با خواندن این کتاب به نگرشی روی می آورید که برای برداشتن گام های بزرگ موفقیت در زندگی ابتدا باید گام هایی از درون خود بردارید. ✴️ این روش تفکر را ، تمام نویسنده ها و مربیان را روانشناسی تایید کرده اند و سرلوحه ی کار خود قرار داده اند. به گونه ای که ویلیام جیمز نیز این مسئله را بزرگترین کشف تاریخ دانسته است :

کشف قابلیت تغییر زندگی انسان فقط با تغییر افکارش است (ویلیام جیمز)

در این جا فایل صوتی مدیریت درونی خود  تقدیم می گردد.
با گوش دادن به این فایل های صوتی می توانید زندگی خود را تغییر دهید. 

فایل صوتی مدیریت درونی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.