ساده‌ترین روش‌ها جهت تبدیل PDF به پاورپوینت

ساده‌ترین روش‌ها جهت تبدیل PDF به پاورپوینت

ساده‌ترین روش‌ها جهت تبدیل PDF به پاورپوینت

خیلی از شما بعد از ایجاد یک فایل PowerPoint قصد دارید تا آنرا به فرمتpdf تغییر دهید و یا گاهی اوقات نیاز دارید که یک فایل pdf را به PowerPoint تیدیل نمایید، تا اصلاحات و ویرایشات لازم را روی آن اعمال نمایید.

تبدیل PDF به پاورپوینت با استفاده از Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat در دو نسخه Standard DC و Pro DC می تواند این کار را برای شما به انجام برساند. نسخه استاندارد تنها برای سیستم عامل ویندوز در دسترس بوده، درحالی که نسخه پرو برای هر دو سیستم عامل ویندوز و مک منتشر شده است.

اشتراک ماهانه هر دو نسخه به ترتیب ۱۲٫۹۹ و ۱۴٫۹۹ دلار است. البته اگر تنها از این نرم افزارها جهت تبدیل فایل های PDF به پاورپوینت استفاده می کنید، احتمالا تهیه این اشتراک ها مقرون به صرفه نخواهد بود. به هرحال Adobe Acrobat بهترین نرم افزار موجود در بازار جهت کار با فایل های PDF است، بنابراین اگر زیاد با فایل های PDF سروکار دارید، پیشنهاد می کنیم که این اپلیکیشن را بر روی رایانه خود نصب کنید.

همچنین لازم به ذکر است که نسخه Pro DC این نرم افزار یک دوره آزمایشی را نیز ارائه می دهد، بنابراین اگر با ویژگی های آن چندان آشنا نیستید، می توانید از این دوره آزمایشی بهره جویید.

در این مقاله ما از Adobe Acrobat Pro DC استفاده می کنیم. ابتدا در این نرم افزار باید فایل PDF موردنظر را باز کنید. سپس باید در قسمت سمت راست، گزینه «Export PDF» را انتخاب نمایید.

تصویر
تصویر
تصویر

حال اگر فایل پاورپوینت ذخیره شده را باز کنید، می بینید که هر صفحه از فایل PDF شما در قالب یک اسلاید پاورپوینت جای داده شده است.

تصویر

استفاده از مبدل های آنلاین

مبدل های PDF بسیاری در سطح اینترنت وجود دارند، برخی از آن ها رایگان و برخی دیگر نیز پولی هستند. پیشنهاد ما Smallpdf است، زیرا سریع و رایگان بوده و همچنین قالب بندی محتوا را نیز تغییر نمی دهد. ما در این مقاله از این مبدل استفاده می کنیم. البته فرآیند سایر مبدل ها نیز بسیار شبیه به Smallpdf است، بنابراین می توانید خودتان به جست و جو پرداخته و سپس گزینه مناسب را انتخاب کنید.

در این وب سایت تنها چیزی که نیاز دارید این است که فایل PDF خود را کشیده و سپس بر روی صفحه این مبدل رها کنید. همچنین می توانید از جست و جوگر فایل نیز استفاده کنید. هرکدام از روش ها را که انتخاب کنید، می بینید که پس از آپلود فایل موردنظر، فرآیند تبدیل نیز به صورت خودکار آغاز می شود.

تصویر
تصویر

پس از اینکه دانلود فایل پاورپوینت شما به پایان رسید، آن را باز کنید. در اینجا می بینید که محتوای هر صفحه از فایل PDF شما در یک اسلاید پاورپوینت قرار داده شده است.

تصویر

برگرفته از: ساعد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *