به پژوهشگاه علمی خوش آمدید. welcome logo-samandehi

روش ەای تخلیە انرژی منفی

0
  • تخلیه انرژی منفی:

انرژی منفی را چگونه تخلیه کنیم که به کسی صدمه نزند؟

انرژی منفی توسط طبیعت جذب میشود و صدمه ای به آن نمیزند.به همین دلیل است هنگامی که گرفتار استرس یا اضطراب هستید با رفتن به گردش در جنگل یا طبیعت خود به خود به آرامش بیشتری دست پیدا میکنید.

گیاهان،گل ها و درختان معمولا بهترین هدف برای تخلیه انرژی هستند.برای اغلب افراد گل ها بسیار قدرتمند هستند.اکنون میتوانیم درک کنیم که چرا افراد از دریافت گل به عنوان هدیه خوشحال میشوند.وقتی شخصی گلی را به عنوان هدیه دریافت میکند.آن گل به او کمک میکند تا احساسات منفی خود را رها کند و به حس بهتری دست یابد.

محل دیگر برای تخلیه انرژی منفی وان حمام،استخر،دریا یا دریاچه است.هر چه حجم آب بیشتر باشد قدرت تخلیه انرژی هم بیشتر است.آب انرژی منفی را جذب میکند.حتی خوردن آب به هنگام عصبانیت به شما کمک میکند انرژی منفی رو تخلیه کنید.

با مراقبه و مدیتیشن هم میتوانید خود را از انرژی منفی رها کنید.به این صورت که در فضایی که سکوت به همراه داشته باشد و تاریک باشد دراز کشیده بدن خود را وانهاده کنید چشمانتان را ببندید.

دهانتان بسته و شروع به تنفس از راه بینی شوید.(دم و بازدم)از بینی هوا را به درونتان بکشید تا شکم چند ثانیه نگه دارید سپس از بینی خارج کنید.سعی کنید در زمانی که دم و باز دم را انجام میدهید تمام حواستان به تنفس هایتان باشد حتی به صدای تنفستان گوش دهید.اینکار باعث میشود ذهن شما آرام بگیرد و انرژی منفی تخلیه شود.در زیر بهترین نرم افزاری های آموزشی در زمینه های مختلف خدمتتان ارائه می گردد، هر یک از این محصولات به سادگی می توانند زندگی شخصی، شغلی خانوادگی شما را متحول کنند، پس به راحتی از آن ها نگذرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.