به پژوهشگاه علمی خوش آمدید. welcome logo-samandehi

دانلود رایگان : پرسشنامه خیانت زناشویی

دانلود رایگان :  پرسشنامه خیانت زناشویی

دانلود رایگان :  پرسشنامه خیانت زناشویی

یکی از پیچیده ترین و آسیب زاترین مشکلات عاطفی بین زوجین خیانت است .خیانت زناشویی یا عهدشکنی نوعی درگیری عاطفی ، جنسی یا عاطفی-جنسی با فرد دیگری به غیر از همسر است که حالت پنهانی دارد .

تحقیقات نشان می دهد در سراسر دنیا، خیانت مقوله ای است که از جهت شدت آسیبی که به پیکره خانواده وارد می کند قابل مقایسه با رویدادهای اسف انگیزی چون “مرگ یکی از زوجین” یا “طلاق” است. درمان خیانت زناشویی بسیار دشوار و زمان بر است. اگر زخمی که خیانت زناشویی بر پیکره روان خانواده وارد می اورد درمان نشود تا سالها بعد –حتی پس از مرگ فرد خیانتکار- عفونت این زخم می تواند حال فرد را بد کرده و کیفیت زندگی او را به شدت کاهش دهد. خیانت نه تنها به همسر خیانت دیده آسیب می زند، ممکن است زندگی فزرندان را نیز دستخوش مشکلات عدیده ای نماید. گاهی اعضای خانواده  اصلی فرد به دلیل خیانت فرزندشان چنان دچار بحران می شوند که ناچار از جلای وطن شده و محل زندگی را ترک می نمایند یا با اقوام خود قطع رابطه می کنند.

دانلود رایگان :  پرسشنامه خیانت زناشویی

از لینک زیر :

دانلود رایگان :  پرسشنامه خیانت زناشویی

راهنمای دانلود رایگان فایل در سایت: rava20.ir

 برای دانلود رایگان  مطابق تصویر زیر عمل کنید یا اینکه از لینک  زیر فیلم راهنمای آن  را نگاه کنید.

مشاهده فیلم راهنمای دانلود رایگان   محصولات

توجه: این محصولات  فاقد مشخصات پرسشنامه های استاندارد (پایایی، روایی، نمره گذاری، منابع داخل و پایان متن)  می باشند.  بعد از کلیک بر روی لینک می توانید آن ها رابدون پرداخت هیچ هزینه ای  دانلود فرمائید.

اگر کار جدی پژوهشی انجام می دهید ، توصیه ما استفاده از پرسشنامه های استاندارد می باشد.   که در زیر یک نمونه ی آن آمده است.

دانلود پرسشنامه نگرش به خیانت (روابط فرازناشویی) ATIS (واتلی، 2008)

برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا روی پرسشنامه استاندارد  کلیک فرمایید.

  • تحلیل داده های آماری برای پایان نامه و مقاله نویسی تحلیل داده های آماری شما با نرم افزارهای کمی و کیفی ،مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی انجام می گیرد.

نرم افزار های کمی: SPSS- PLS – Amos

نرم افزار های کیفی: Maxquda & Nvivo

تعیین حجم نمونه با:Spss samplepower

روش های تماس:

Mobile : 09102194672

Telegram: @abazizi


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.